| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce imi faceam dus aseara am realizat ceva ciudat legat de testiculele mele. Simt de parca am un al 3-lea testicul mic lipit de testiculul stang... Este foarte ciudat si nu cred ca aveam asa inainte... Niste pareri? :/ Ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Ai o umflatura serioasa la testicolul ala
Panamax ti-a dat un nume de boala

EU PERSONAL M-AS DUCE DE URGENTA LA DOCTOR

siiii VREAU SA TE SPERII SERIOS

daca ai probleme de testicule, poti nu numai sa nu mai poti sa faci copii, POTI CHIAR SA NU MAI POTI SA FACI SEX... NO SHlT, TESTICULELE SUNT RESPONSABILE DE INTREGUL "PROCES" de la "ti se scoala" pana la orgazm, iar fara NU mai ai nici macar interes in directia asta (te lasa rece intreaga idee)

| Mihai3774828 a răspuns (pentru Bizon95):

O sa fac un control in curand. Doctorul de familie mi-a spus ca nu are cum sa fie "hernie" ci altceva mult mai serios. Sper totusi sa nu fie atat de grav. Multumesc pentru raspuns.

| Bizon95 a răspuns (pentru Mihai3774828):

Cu placere

SANATATEwinking

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate fi un nodul, tumoare. La control.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la urolog sa ti faca o ecografie testiculara!

| Panamax a răspuns:

Ai varicocel.Trebuie operat.