| andrew20 a întrebat:

In ultima vreme ma doare mereu stomacul chiar daca mananc chiar daca nu. Pe langa mai exista si acel "chiorait" care de cele mai multe ori este foarte neplacut si stanjenitor. Dar cel mai important este ca aceste lucruri nu ma lasa sa ma concentrez la cursuri sau la meetinguri si in plus in curand am si un examen important pe care nu-mi permit sa-l ratez din aceasta cauza. Va rog ajutati-ma daca puteti si mentionez ca pentru moment medicul nu este o solutie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Încearcă să consumi măsline cu tot cu sîmburi, și ca pastile ceva dicarbocalm.