| Aloo123 a întrebat:

In ultimul timp transpir foarte mult fara sa depun efort, stand in banca, la scoala, imbracat subtire in tricou... Ce antiperspirant sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady speed stick, presupun ca esti fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice antiperspirant, dar mai bine ti-ai pune intrebarea de ce transpiri fara sa depui efort? Asta nu te ingrijoreaza?

| rafael1997 a răspuns:

Sa nu ai par la subrat.eu folosesc mennen speed stick.e foarte bun.
si in + incearca sa iti iei tricouri din material mai bun sa numai transpiri in ele. funda?