| Gorillaz96 a întrebat:

Intrebarea asta o adresez mai mult fetelor! Iubita mea a facut varicela! sad Este a doua zi cand are bubitele apoase, si mancarimea este destul de dura, dar este ceva care o tot deranjeaza si anume in interiorul vaginului, thinking o doare insuportabil si simte nevoia de a se scarpina. crying Este normal sa fie asa? :s Mentionez ca nu a avut nici un act sexual! Va rog, fetele care au trecut prin asa ceva cu durere urata acolo jos! Nu iau in seama glumele jignitoare! happy O seara cat mai frumoasa si Domnul cu voi! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să o vadă medicul de familie și să-i prescrie un tratament.
Sănătate!
Pa, pa.

| Aleparvnr1 a răspuns:

Pai si eu cand am avut varicela tot asa mi s a intamplat..eu iti recomand o crema speciala care, imi cer mii de scuze dar am uitat cum se cheama. Poti cauta pe Google o crema de genul si sa intrebi la farmacie de ea. Eu zic ca daca nu ii trece cu crema, ar fi bine sa mergi la un doctor cu ea, poate cine stie, e inceputul la ceva mai grav.