| Mysw a întrebat:

m-am apucat de sala si am niste Amino 4600. stie cineva cum, cat si cand se consuma acestia? ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NicosG a răspuns:

Complex de aminoacizi liberi derivati din hidrolizatul de lacto-albumina, reprezinta varianta optima pentru cresterea în masa musculara fara grasime. Complexul este fortificat cu vitaminele B6 si C pentru asimilare mai buna. Are efect anabolic si anticatabolic, muschii refacându-se mult mai repede dupa antrenamente. Contine L-Ornitina. Mod de administrare: 6 - 10 tablete pe zi la o ora de la servirea mesei. Asta am luat de pe google. Daca abia te-ai apucat de sala, eu ti-as sugera 1 luna sau 2 sa faci pe curat, fara nici un fel de stimul. Abia dupa aceea sa incepi sa iei ceva. Eu am folosit MPI de la pronutrition, combinat cu creatina monohidrata si pot sa spun ca sunt multumit.Asta in caz ca vrei masa musculara, fara grasime.

| Mysw explică (pentru NicosG):

Multumesc de raspuns!

| NicosG a răspuns (pentru Mysw):

N-ai pentru ce, spor la impins happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru NicosG):

MPI sau WPI?