| Lukasz a întrebat:

ma doare inima cand depun efort cand joc fotbal mai ales ca mie imi place fotbalul dar ma doare inima sunt si sunt si racit dar nu vreau sa merg la doctor ce sa fac pot sa mor? va roooooooooooooooog. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lukasz explică:

Plang de nu mai pot crying((((((((((((((((((((((((((((((

| Anyoneee a răspuns:

Mai bine du-te la doctor.Parerea mea.

| Lukasz explică (pentru Anyoneee):

Dar mi-e frica de doctor ((((((((((

| Anyoneee a răspuns:

David2014 parerea mea este sa mergi din timp ca nu cumva sa fie ceva mai grav iar pe viitor sa se agraveze sau ceva de genul happy