| Carolina1972 a întrebat:

Ma dor sanii la atingere si nu stiu de ce, nu e vorba despre sarcina pentru ca mi-a venit menstruatia. Stie cineva de ce ma dor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Natasha000 a răspuns:

Mhhm. Am pățit asta de nenumărate ori drăguță. Stai liniștită că nu-i nimic grav! S-ar putea să te doar din cauza faptului că:
1. Ești pe stop
2. S-ar putea să ai noduli care trebuie tratati așa că și face mai bine să te viziteze un doctor. Sper să-ți fi fost de ajutor
Funda?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din cauza menstruatiei. Sunt mai sensibili in perioada asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii dor din cauza schimbarilor hormonale, care au loc in corpul tau!

| just4ubr2015 a răspuns:

Suferi de mastodinie trebuie sa te tratezi altfel e de rau

| aaniitaaaaaaasss7 a răspuns:

Nu ai nevoie sa mergi la medic. E din cauza menstruației!

| UrzicăSilviaElena26 a răspuns:

Nu e nimic. E din cauza menstruatiei. Și pe mine mă dor. Deși, e mai bine să vizitezi un doctor, pentru orice eventualitate.