| TepesStyle a întrebat:

Am o problema. In luna august, am depus un efort mai intens la sala decat o faceam de obicei. A doua zi, simtem o durere testiculara, in special in testiculul drept si o durere inghinala pe partea dreapta, uneori si in zona lombara. Am fost la farmacie unde mi-au dat niste calmante si intr-o saptamana a trecut. Durereile au mai aparut trecator si scazute in intensitate.
Acum au reaparut iar, de data asta in ambele testicule si in zona inghinala. Mentionez ca mi-au aparut niste ganglioni latero-cervicali in partea stanga. Ma gandesc ca poate am o hernie inghinala pe partea dreapta si probabil un inceput in partea stanga, sau poate o infectie urinara.
Am fost la un doctor pediatru care mi-a spus ca nu am hernie * nu simtea nimic la mana * insa nu mi-am pus increderea in ce a spus dumneai.
Ce medic pot consulta in problema cu ganglionii?
Este posibil ca o infectie urinara sa provoace durerile?

1 răspuns:
| LoveSleep a răspuns:

Mergi la urolog, doctorul tău pediatru e un idiot.