| Dariius a întrebat:

Salut TPU,ma intrebam, daca eu mi-am facut vaccinul antirabic prima data, si trebuie sa-l mai fac de 4 ori, asistena mi-a spus sa nu beau, dar THC ul reactioneaza cumva cu antirabcul sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Sa nu bei in primele 48 -72 de ore. dupa poti sa bei o bere doua dar nu exagera

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic să nu te risti!
Ai rabdare 2-3 zile.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca ti-a zis sa nu bei inseamna ca da reactii adverse