| 6Anonim9 a întrebat:

Ma tot framanta niste intrebari. Am 1.70m inaltime, 15 ani, si as vrea sa stiu, care ar fi sansele sa ajung macar la 1.77-1.78? Mentionez ca tatal meu are 1.60 si ceva, mama 1.60, dar nu cred ca mai conteaza din moment ce am un verisor de 19ani care are 1.95m, tatal lui(fratele tatei) avand 1.60 si ceva, iar mama in jur de 1.60... Dar 17cm marimea penisului e ok? Astept pareri... happy Va multumesc! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Acum stim cu totii ca marimea aia ai bagat-o din burta, nu ma contrez cu tine pe faptul ca nu ai 15 cm, dar ma rog.

geneticul inaltimii nu tine numai de parinti. tu nu ai primit ADN doar de la ei. ci de la bunici, unchi, strabunici, etc. exista sansa sa mai cresti, daca geneticul tau o permite.

eu in familie am parintii sub inaltimea mea, un prieten are parintii la 1.70 si el are aproape 2 metri, geneticul nu tine doar de parinti.

ps. nu mai minti, ne dam seama de adevar si singuri