| alexandru_4652 a întrebat:

Am 1.72 si 17 ani fara o luna... tata are 1.78. iar mama 1.60. cam pe la ce inaltime as avea sanse sa ajung?

Răspuns Câştigător
| MembruTpu_6868 a răspuns:

175 sau 180 maxim

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Asta depinde si nu neaparat de genetica daca vrei sa cresti poti sa te apuci de baschet

| eueu1212 a răspuns:

Buna! Baietii cresc pana la 20 de ani. de la 18 in sus incep sa cresca foarte putin, iar la 20 de opresc. O sa mai cresti... dar nu foarte mult. depinde! Sper ca te-am ajutat. Bye! :*

| pixbitza a răspuns:

Depinde si de inaltimea predecesorilor, e o nebunie intreaga cu genetica poate ai noroc si cresti pana la 1, 75. daca iti doresti neaparat sa mai cresti apuca-te de baschet ca ajuta mult.