| Gabriel26452 a întrebat:

Mi-a aparut pe penis acum cateva luni o vena tare langa ciuperca(cap). Incepe din partea stanga si se termina in partea dreapta; nu atinge canalul urinar.La inceput m-a durut, iar acum ma deranjeaza decat la palpare. Nu am avut nici o relatie sexuala cu nici o fata. Ma mai masturbez cam odata pe zi. Ce sa fac?
P.S.:este de genul unui arc de cerc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca pentru inceput sa nu te mai masturbezi.
Iti aduce numai efecte negative.
Ar trebui sa consulti un medic pentru problema ta.
Multa sanatate!
Te pup!

| mostvaluable a răspuns:

Salut Gabriel, cel mai bine ar fi sa consulti un dermatolog cat mai repede cu putinta, pentru a stii cu exactitate ce problema ai. Nu mai cere sfaturi pe net, intrucat nu e nimeni specializat in domeniu. Fugi si consulta un dermatolog cat mai repede, e viata ta si e in interesul tau sa te vindeci mai repede. Multa sanatate!