| George20123 a întrebat:

nu as vrea sa merg la sala ci sa imi intaresc muschii acasa (in special abdomenul, pieptul).Are vreun rost sa fac asta sau sa merg la sala? si daca da, imi puteti da un program de exercitii ceva care chiar da roade? daca nu stiti sigur nu raspundeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Poti cauta pe Youtube "workout for men at home" si gasesti foarte multe video-uri. Daca ai o alimentatie corecta si te tii de exercitii, toate programele dau roade.

| Baiatbaietos69 a răspuns:

Taci fa si slabeste, ca nu te plateste nimeni la pat

| sebykas2 a răspuns:

Sala nu e numai pentru un corp de invidiat, este și pentru un corp sănătos pentru o minte sănătoasă, mergi la sala, mănâncă, odihnește te, nu te apuca sa faci ca nebunul in fiecare zi piept sau ce grupa vrei sa crești mai repede, Mușchii cresc in zilele de pauza.
Fa câte o grupa pe zi. și nu evita picioarele