| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare ciudată happy
Am auzit că dacă te,, linge"o pisică in cap ți se întâmplā ceva rău (cu părul).
E adevărat?
Ce se întâmplă de fapt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se murdareste de scuipat de mata

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar daca aceea pisica este blonda si cu picioare lungi. Poate sa-ti ia mintile. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Iti creste.

| Frank51 a răspuns:

Daca pui intrebari despre pisici pe TPU am auzit ca se intampla ceva rau.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, toate superstitiile sunt adevarate. Se intampla ceva rau, daca asta zice.

| Unanonimdepetpu a răspuns (pentru Sn4k3):

Serios? Asta nu mă ajută cu nimic

| Sn4k3 a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

Pai ce vrei, sa-ti pui eu minte-n cap laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ramai ipotent.

| Unanonimdepetpu a răspuns:

laughing haios, dar nu mă ajutā.