| alexionut45 a întrebat:

port aparat dentar fix de 1 an si stomatologul mi-a spus sa fac extractie chirurgicala de premolari pentru a-mi pune aparat mobil si eu nu as vrea sa fac extractie si nici sa port aparat mobil... dupa ce imi voi da aparatul fix jos si nu voi mai purta pe cel mobil si fara extractie mi se mai pot stramba dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ala mobil isi are rostu ca sa nul ti tot timpu de aia vrea sa il faca asa, poate e si din cauza ca mai vrea bani si a bagat motivu asta dar te poti lamuri si cu alt dentist sa vezi ce zice.