| FerentariBoxing a întrebat:

practic box azi am venit de la antrenament, am lovit la palmare putin cam tare si cand am ajuns acasa am observat ca imi tremura un deget de la mana dreapta dar numai cand il ridic in sus. ESTE CEVA GRAV?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Nu este grav atat timp cat acest tremurat nu persista. Iti va trece si bafta la box!