| belevedere a întrebat:

revin cu o întrebare?
De ceva timp am dureri de anus mici, zici ca mie ieșit acolo niste gâlme, rara mâncarine, simt in burtă niște mișcaturi puţin de tot durere, ce sa fie ajutor dau Funda app sunt baiat, fara du-te la doctor ca voi merge

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danciu_Valentin_1999 a răspuns:

Da, probabil ca despre hemoroizi este vorba, pot fi interni si/sau externi. Doctorul iti va clarifica totul si iti va da un tratament personalizat cazului tau. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Inceput de hemoroizi, zic eu! si cu burta : incepe sa mananci mai sanatos si bogat in fibre

| belevedere explică (pentru LadyDee89):

Multumesc? Mai aștept Ceva pareri