| sylvyu32 a întrebat:

se poate ca, corpul sa emane un miros mai neplacut, eu cand sunt la scoala am senzatia ca nu miros bine chiar daca ma dau cu deodorant / parfum inainte de a pleca la scoala.
. Ma intrebam daca ar trebui sa fac ceva in legatura cu asta sau e doar in mintea mea, eu tot cred ca miros neplacut.

Fac baie In fiecare zi, Seara si dimineata inainte sa plec la scoala. Pe langa ma dau si cu deodorant dar tot transpir si mi se pare ca miros a transpiratie dar lucrurile astea se intampla doar la scoala, acasa nu mi se pare ca miros

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate. Unii sunt asa din nastere. Altii au doar o marota. Poti intreba un prieten. Oricum, toti mirosim dar unii mai putin, altii mai mult chiar daca ne spalam.