| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Simt o usoara apasare uneori in spate gen ca si cum as avea ceva pe piele dar nu am nimic. Dureaza cateva secunde si apare la nu stiu, cateva ore. Sa fie pielea iritata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MonsterBiker a răspuns:

Sunt dizarmonii ale pielii, tot așa poți să simți o pată arsă, să fie chiar roșie și când te uiți la ea dispare în 1-2 minute. Creierul ne joacă feste, mai ales dacă ai nemulțumiri, sau dacă te-ai lăsat brusc de sport.