| anonimaalee29 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu imi mai stea parul ridicat? Adica electrizat cum ar veni. Am incercat un ulei special pentru asta si nu este bun. Alte solutii?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Încearcă gel sau ceară de păr:
https://www.emag.ro/......-par-gel/c

| Balanica12 a răspuns:

Incearca fixativ, ceara de par, gel de par si mai sunt cateva produse, daca nu ai o solutie mult mai buna decat variantele pe care le-am enumerat eu aici si ar fi tunsul la 0. Dar mai ai o varianta dupa ce faci dus iti iei uscatorul de par o perie si dai bice. Mersi!