| reeeebook a întrebat:

stie cineva o reteta sanatoasa pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Cea mai sănătoasă rețetă este aceea dată de medic după un set complet de analize!

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Respecta o regula de baza:mesele dese cu cantitati mici de hrana! Hidratarea si miscarea sunt la fel de importante.

| Cede a răspuns:

O reteta sanatoasa de slabit, e sportul, si o dieta sanatoasa, la dieta nu ma refer la faptul ca nu ai voie sa mananci anumite alimente, sau ceva de genu, in primul rand 3 mese pe zi, si lasa snack-urile, sucurile, si dulciurile, nu-ti zic aa gata nu mai manca, doar moderat odata pe luna, odata pe saptamana, dar nu cum fac alte persoane in fiecare zii.

| T0teM a răspuns:

Daca nu ai timp sa faci un sport iti recomand produsele de aici http://detalii-produse.blogspot.ro/2013/02/slim-fit-produse-de-slabit.html acum e decizia ta ce vei face in continuare, o prietena le-a folosit timp de 2 luni si s-au vazut rezultate pozitive. Acum tu decizi ce vei face, o zi placuta!

| carmensell a răspuns:

Eu iti recomand cartea si dvd-ul lui Carmen Bruma. Am o prietena care a slabit cu dieta ei, 10 kg.