| maria_7745 a întrebat:

Va rog cine stie o reteta de slabit.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există rețetă de slăbit!
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în grăsimi, dulciuri, carne grea, prăjit, tocat, băuturi acidulate și multă mișcare pentru arderea caloriilor!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există rețetă de slăbit!
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în grăsimi, dulciuri, carne grea, prăjit, tocat, băuturi acidulate și multă mișcare pentru arderea caloriilor!
Pa, pa.

| kate68 a răspuns:

Funda te rog big grin

| catalin188 a răspuns:

Micu de jun sal mananci pentru tine pranzu sal inpart cu un prieten i cina sa o dai la dusman

| Muxa a răspuns:

Am citit recent intr-o carte ca la fiecare (masa dimineata amiaza seara) cite 2 lingurite de otet de mere diluat intr-un pahar cu apa, cica ajuta am citit chiar ca autorul zice ca '' o femeie a carei rochie nu o mai incape, peste 2 luni va constata ca poat estrimta rochia la talie cu 2. 5 cm dupa inca 2 luni va putea so strimteze cu inca 2. 5 cm iar la sfirsitul celei dea 5 luna inca 2. 5 cm la sf unui an de tratament cu otel de mere in aceasta doza o femeia care a purtat o rochie marimea 50 va putea purta una nr 42, inca o femeie mai tinara care purta marimea 20 va purta 18'' pierderea in greutate se face treptat asaca nu astepta rezultate din 1 zi! sper sa ajute! sursa de unde am luat e o carte se numeste ''din tainele naturii'' editata in 1989