| bebelmik2010 a întrebat:

As dori o reteta pentru slabit! cine stie?

Răspuns Câştigător
| DUTCH a răspuns:

Clasica: sport mult. evita dulciurile.
mananca micul dejun, dar nu cantitati mari.
la pranz ceva carne de vita, de pui
la cina, salata, oua, lapte cu cereale
si mai mananci oua sau fructe, legume intre mese.
nu uita de sport.
si nu uita ca rezultatele se vor vedea in 1-3 luni, deci nu renunta, ca merita, si nu te infomenta, daca ti-e foame atat de tare, mananca. evita mancarea de la chioscuri daca mergi la scoala.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca multa paine si aproxmativ un fruc (preferabil mar)sau poti sa faci ca mine eu mananc foarte mult dar nu ma ingras pentru ca sunt la o echipa de dansuri si in fiecare zi fac sport tu poti sa aleergi sau sa te plimbi cu bicicleta

| maria97 a răspuns:

Ia id`ul meu si iti voi da eu una foarte eficienta: pink.ang3lll