| Fresh a întrebat:

happy stie cineva vreo metoda de a scapa de emotii, sau asa zisul trac, deoarece am dese aparitii pe scena, as vrea sa ma simt in largul meu cand ma prezint la examene sau concursuri happy asa ca as dori o metoda cu care sa indepartez stresul/emotiile happy nu ma intereseaza cat o sa dureze, vreau doar sa fiu in largul meu big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Incerca sa nu te mai gandesti ca te faci de ras si mai stiu eu ce crezi tu.Trebuie sa ai capu limpede si sa nu te gandesti la nimic

| Danzell a răspuns:

Ia-ti parintii de manuta, pune-i pe canapea si tortureazai cu discursuri.
Trebuie sa exersezi tu. Cat despre emotii gandeste-te ca nu ai ce sa pierzi, chiar daca te incurci, si o sa rada lumea de tine, nimeni nu o sa isi aduca aminte, nimeni nu o sa iti zica a doua zi: hahahaaaaa ce te-ai balbait ieri.
Cam asta. big grin

| Lynnfield a răspuns:

Poti spune celorlalti sa plece.