| Iuli122122 a întrebat:

Maine trebuie sa cant in fata unor persoane, fiind un festival iar mereu mie mi se blochează vocea pe scenă de la emoții, concluzie? TRAC DE SCENĂ. Nu vreau asta să se repete și mâine, de aceea vreau păreri cât mai serioase și rapide.

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Ochii închiși la început de piesa. Nimeni nu va știi dacă cu adevărat simți momentul ala artistic sau ai emoții. Succes și dacă te ajuta, bea un pic de ceva înainte, nu bere sau vin.