| Tereny a întrebat:

Stiti cum as putea scapa de vergeturi? Eu una folosesc un ulei de cocos, aplicandu`l pe zona cu probleme, credeti ca voi scapa de vergeturi? Multumesc anticipat, dau funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mirea25 a răspuns:

Eu îți recomand ulei de migdale și ulei de germeni de grâu. Sunt bune. Am și eu vergeturi și mă dau dimineață cu unul din ele și seara cu celalalt., și pot să spun ca merge, dar trebuie răbdare ca nu trece una-două. Uleiul de cocos nu l-am încercat, dar dacă scrie pe el ca este pentru vergeturi înseamnă ca este bun. Fundița?

| Tereny explică (pentru mirea25):

De cat timp folosesti acele uleiuri? As vrea sa stiu daca pot scapa in 2-3 luni de vergeturi?

| mirea25 a răspuns (pentru Tereny):

De o luna, dar nu mi s-au dus de tot.

| mirea25 a răspuns:

De o luna