| Ilikebadboys a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care sa iti maresti sanii(natural). Prietena mea se tot plange ca la 21 de ani are sanii mici si nu o place nimeni bla bla ....Si ma roaga sa o ajut, funda pentru cele mai bune metode

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adyriadry a răspuns:

Natural nu se poate. far sa poarte un sutien cu un burete mai gros asa i va parea unpik mai mari.si a doua optiune ar fi o operati pentru marirea sanilor, alcumva nu se poate.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mda. cu tinctura de marar... contine hormoni feminini, asa ca pe langa sani mai mari s-au putea trezi si cu niste kg in plus. in rest sutiene cu push up sau operatie

| dianacool a răspuns:

Natural nu cred ca se poate decut cu tinctura de marar care s-ar putea sa adauge si cateva kg in plus. Cel mai bine ar fi sa poarte sutien cu push up..Cred ca s-ar vedea cat de putin o marire..Si mai poate sa fac operatie pentru silicoane:X

| drhotzu a răspuns:

Sa se traga de tate in fiecare dimineata! si seara de 2 ori!
timp de 6 nanosecunde!