| Elisabeta21 a întrebat:

Cum poti sa-ti maresti sanii intr-un mod cat mai natural?

2 răspunsuri:
| Dana1999 a răspuns:

Te îngrași și se pune grăsime acolo. Slăbești și vei slabi și la piept. Nu exista alta soluție naturală.

| Reghqen a răspuns:

Cu o alimentaţie lacto-vegetariană, cu multe legume şi fructe proaspete, este de natură să creeze premizele unei dezvoltări armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afară de acest mod natural de alimentaţie, mai există aşa-numitele alimente-medicament pentru creşterea sânilor, iar acestea sunt: măslinele negre şi uleiul virgin de măsline, soia şi mai ales germenii de soia, germenii de grâu şi uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescenţele şi seminţele de mărar, frunzele de ţelină, miezul de nucă, alunele neprăjite, seminţele de floarea-soarelui neprăjite. Aceste alimente veţi urmări să le consumaţi în cantităţi cât mai mari pe o perioadă de minim 6 luni.