| danidaniel a întrebat:

Sunt baiat am 15 ani jumatate si sunt mic de inaltime am doar 1.60 ce as putea face sa cresc? Consructia mea :sunt mai lat in umeri cum s-ar spune [gros], picioarele groase si mici in inaltime, nu sunt gras deloc. Sport joc fotbal mai de mic. Sunt pastile care m-ar putea face sa cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danyelos78 a răspuns:

Sa nu incerci steroizii. Poti lua suplimente alimentare si exista exercitii care ajuta la dezvoltarea cresterii mai ok. Daca toate astea nu te ajuta atunci oricum o sa iti dai drumul. Daca nu, du-te la un doctor.

1 răspuns:
| SunsetSun a răspuns:

Poti sa faci inot sau baschet.