| Deliaa93 a întrebat:

Am 14 ani si 1.60sad. Cum as putea sa fac sa cresc in inaltime vreo 10 cm in cateva luni? Si va rog nu-mi spuneti de sport, odihna, etc.As vrea sa-mi spuneti un tratament, pastile ceva si sa nu coste f mult.

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Da asa este doar facand sport te vei mai inalta

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Da eu cred ca esti destul de inalta la varsta ta.Eu am aceeasi inaltime si am 17 ani. Dar imi place... si in afara de sport nu ai cum sa cresti. Cel putin eu nu cunosc alta metoda...

| Gabitza a răspuns:

Pastilele nu sunt bune! Nu te ajuta! Iti termini stomacul! Gandeste-te ca acele pastile au o substanta destul de puternica in componenta! Deci, nu sunt bune! Joaca basket, sportul este singurul ce te poate ajuta! Dar FARA PASTILE!

| raluk200 a răspuns:

Eu am aceeasi inaltime si am aproape 15 ani, si consider ca am o inaltime potrivita in raport cu greutatea mea(47kg). Cred ca sportul te ajuta foarte mult sa cresti in inaltime si nu numai. De ex, de cand fac handbal am crescut destul de mult. Bafta!