| bosulica123 a întrebat:

Sunt baiat iar de la un timp am observat ca nu mi se vad sfarcurile. Ce sa fac sa-mi iasa iarasi in afara? Este ceva grav ca am sfarcurile inauntru? Precizez ca la frig imi stau normal aproape.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GokuSan a răspuns:

Daca ai sfarcurile inauntru, nu este ceva grav, deoarece o sa ti se vada peste un an doi!

| bosulica123 explică (pentru GokuSan):

Pai si totusi de ce le am asa?

| GokuSan a răspuns (pentru bosulica123):

Cred ca este din cauza varstei!