| bosulica123 a întrebat:

Sunt baiat am 13 ani si am observat ca nu mi se mai vad sfarcurile! Ce sa fac ca sa le scot iar afara? Precizez ca la frig imi stau aproape normal! E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ce nevoie ai mai de sfarcuri, intentionezi sa dai nastere la un copil si nu are ala de unde sa suga?

| bosulica123 explică (pentru Felys):

Nu dar vreau sa stiu de ce nu-mi ies in afara.Si mi se vad urat.

| Felys a răspuns (pentru bosulica123):

Eu cred ca ti se pare ca e urat, nu are sens sa te preocupe astfel de chestii inutile

| MskDesign a răspuns:

laughing
Da ce?! Au fugit, de vrei sa le scoti iar afara? Lasa-le acolo si da-i voie corpului tau sa aiba o crestere normala.