| aNNdreih7x a întrebat:

Am 14 ani, sunt baiat si am sfarcurile inauntru de mult timp. Cand eram mic eram gras. ce pot sa fac ca da revina la normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andrei123654789 a răspuns:

E ceva complet normal nu trebuie sa faci nimic.Eu am 15 ani si de abia la varsta asta au inceput sa "iasa".Nu te ingrijora, oricum sfarcurile la barbati sunt nefolositoate ele incep sa iasa in prezenta testosteronului, adica hormonul masculin dar tot nu au nicio utilizare.