| Mihaimafi a întrebat:

Sunt foarte slabit, nu pot sa mananc de 3-4 zile nu prea am mai mancat nimic, nu am pofta de mancare debea ma pot tine pe picioare, si ma cam doare in gat si stomacul cred ca ma doare acum ceva zile am luat antibiotic si mi-a distrus floarea intenstinala, sunt stricat la stomac, nu stiu ce sa fac sa imi revin ca de mancat nu pot manca si ma doare in gat nu am gust la mancare si orice bag in gura parca imi vine in gura si imi ramane gustul in gat greturi mari, ce as putea face, e bine daca mananc lamaie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Lamaia nu face bine la stomacul gol, mai ales daca nu ai mancat de ceva vreme, mergi la medicul de familie urgent nu mai amana si vezi care-i cauza.Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine daca te duci la doctor. Crede-ma, este cea mai buna solutie. Nu strica un control.