| Ionut01 a întrebat:

sunt un baiat de 15 ani, 1.65 inaltime, 53 kg
ce trebuie sa fac pentru a mai creste in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva neaparat, vei continua sa cresti pana in jurul varstei de 19 ani.In orice caz, daca-ti doresti sa dai un impuls cresteii in inaltime, practica baschetul.Numai bine.

| 99maria a răspuns:

Poi fa cel mai mult basket inot dar mai e o solutie poti face niste injesctii care nu sunt scumpe de loc parca la bacau nu mai stiu unde se fac nu doare Si pe luna un prieten a crescut 5 cm Funda?

| loveuandyouknow a răspuns:

Poti sa te apunci de sport[ in caz ca nu faci]. inot, handbal, baschet, volei. ce vrei. succes