| unbulangiu a întrebat:

totul a inceput vara trecuta cand am facut sex cu fosta mea prietena, s-a pus pe mine la prima penetrare si s-a lasat in jos foarte repede, mi-a fortat penisul, care mi-a cauzat ruperea preputului exterior (atei) si putin si pe cel interior. Si de atunci pana in prezent uneori am probleme, vreau sa termin cu chestia asta, sa rup ata de tot, v-as ruga sa imi dati ceva sfaturi, as putea s-o rup singur prin metode proprii (chirurgicale)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ti se va rupe si restul in timp. Alta metoda decat cea chirurgicala nu exista. Daca doresti sa te rezolvi, vizita la doctor. De aia ii zice "chirurgicala". E pe riscul tau daca te iei dupa toti prostii de pe net, care recomanda taieturi personale. Acestea prezinta intotdeauna risc de infectie in aceste conditii.