| RegeleRasului a întrebat:

As vrea niste sfaturi la o problema in dragoste. M-am despartit acum trei luni de fosta iubita pentru a-mi da seama daca imi doresc intr-adevar sa fiu cu ea. Saptamana trecuta mi-am dat seama ca vreau cu adevarat sa fiu cu ea. iar cand i-am propus sa ne impacam m-a refuzat. Stiti ceva metode prin care sa o recuceresc? Va rog sa imi dati sfaturi caci tin foarte mult la aceasta fata.

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Cred ca perioada de 3 luni iau fost suficiente ei sa creada ca tu ai renuntat la ea si ca nu mai tii la ea ca vrei sa-ti continuii viata, tu ce credeai? ca dupa 3 luni o sa te primeasca cu bratele deschise? esti foarte increzator ce pot spune, nu mai ai ce poti face decat sa vorbesti cu ea sa o intrebi daca ea mai simte ceva pentru tine. slabe sanse dar merita incercat. Bafta

| ionutalex13 a răspuns:

Fii sincer cu ea explica i ce s aintamplat.sa ti ceri scuze. daca ea iti mai ofera o sansa bine daca nu mergi mai departe

| Watermelon99 a răspuns:

In aceeasi situatie a fost un prieten bun de al meu laughing voi baieti oh go on pai arata-i ca o iubesti cu gesturi micute dar dragute, du-i cat o floare, poarta-te frumos cu ea, i-ai apararea in fata altora, fii mereu acolo pentru ea, condu-o la scoala/liceu/job depinde. Propune-i sa iesiti doar ca prieteni, nu fi insistent, vorbeste mereu cu ea, daca ii este frig da-i haina/hanoracu`tau, chestii de genu` Bafta :*