| Shimonakatokka a întrebat:

Intrebare pentru barbatii:

Am aflat ca pentru a tine penisul in erect mai mult timp, trebuie doar sa nu il incordezi. Zis si facut, sunt multumit de rezultate. DAR nu imi pot imagina de ce, daca fac laba astfel, mi se formeaza o umflatura in pielea preputului, care trece dupa 2-3 zile.
Credeam ca e ceva de *hai prima data, poate l-am fortat*. Dar deja e a 4-a oara cand patesc. Este normal?

*(detalii in plus)*
Nu am avut un tata care sa ma invete, asa ca am fost nevoit sa ma descurc singur in domeniul Penisului s.a. A inceput sa ma preocupe in ultima perioada in special pentru ca am eu prietena de 9 luni... si mna, vreau sa o fac sa se simta bine cand o sa fie :3

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate imi amintesc, se pare ca ai mai prezentat si intrebat ce poate reprezenta respectiva afectiune in urma cu ceva vreme. Deoarece persista si reapare in momentul in care te autosatisfaci exista posibilitatea sa fie vorba de o afectiune ce necesita o examinare de specialitate care poate fi rezolvat doar de catre un medic urolog. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce se intampla cu penisul tau. Mergi de urgenta la un medic urolog, spune-i problema pe care o ai si el iti va spune ce este de facut in continuare cu penisul tau.

| Shimonakatokka explică (pentru Emilian65):

Nu stiu daca sa merg... adica deja a trecut o zi si s-a dezumflat. Nu ma doare, nu simt nimic rau. Ba mai mult, fiind pielea mai groasa, poate insemna un bonus pentru o fata poate? rolling on the floor... revenind: vreau sa cred ca e ceva datorat simplei labe. Daca o sa se intample si dupa ce xxx cu o fata, atunci poate am sa merg/