| sweetcupcake97 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Azi mi-a venit ciclul, dar a intarziat cateva saptamani, deci nu ma asteptam sa vina. Problema mea este ca maine merg la mare... Inseamna ca vacanta mea pe care o astept de 1 an este distrusa. ce pot face ca sa ma pot distra totusi la mare? ( este cantonament de baschet unde vom avea si un antrenament de dimineata ). problema este ca nu stiu cat va tine deoarece la mine poate tine 3 zile, dar si 10 zile. Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ancutz16 a răspuns:

Nu te stresa si eu am avut problema asta de cateva ori. Poti sa porti tampoane ob, sunt cele mai sigure chiar daca intri in apa.Succes!

2 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Eu zic sa folosesti Ob-uri si nu vei avea nici o problema!

| pisikutzza22 a răspuns:

Poti folosi ob-uri sau vitamina k daca vrei sa opresti menstruatia