| maryannblog a întrebat:

Vara trecuta am fost muscata de un caine la pulpa piciorului, dar mi-a ramas ca un fel de cicatrice.In saptamana respectiva pielea mi se refacuse pana intr-un anumit punct, dar de atunci a ramas asa.Au trecut cam 6 luni de atunci si nu e nici o schimbare.Ce remediu cunoasteti?
Funda!winkingkiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incerca sa te dai cu crema de galbene, e foarte buna, e o crema cicatrizanta.

| bcn18 a răspuns:

Nu iti face griji, daca inca nu s-a cicatrizat toata, nu-i bai.Eu am cazut cu skate-ul si cu rolele in fiecare zi, chiar daca stiam sa merg laughing Si sunt plina de cicatrici, si tot felul de rani pe maini si pe picioare, am avut eu la genunchi si i-a luat juma' de an sa se faca cicatrice.Si inca mai e si se vede. Nu-ti face griji.In timp, trecewinking Am 3 facute numai azi laughing))