| Alinganea17 a întrebat:

vreau sa îmi dați și mie niște răspunsuri personale.De câteva zile am o durere de mijloc, când mă aplec sau când mă las puțin pe spate zici ca îmi baga cineva un cuțit în zona aceea! :-) Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce nu te adresezi medicului de familie? ar fi mult mai indicat.
Poate fi orice, dar noi nu te putem ajuta, asa ca, nu ezita si adreseaza-te medicului de familie
O zi buna sa aihappy