| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema, poate ma ajuta cineva cu niste raspunsuri pana ajung la doctor sa nu mai stau cu o mie de ganduri in cap.
M-am trezit cu o durere in partea staga, spate, exact unde se termina coastele. Daca stau in picioare si ma aplec de la mijloc(la 90 grade) cand ma ridic para intra un cutit in mine. Nu simt ca sunt umflat, nu ma doare cand ma apas...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Poate sa fie intindere/rupere musculara sau probleme la rinichi

| 123jojo123 a răspuns:

Esti racit/a? Eu sunt racita si atunci cand fac vreo miscare brusca, ma doare foarte tare in partea stanga, aproximativ sub ultima coasta, e o durere foarte mare... cred ca e de la tusitul excesiv...