| Junyor_Boyka_2001 a întrebat:

Hei, ma numesc George am 16 ani.
Acum câteva zile am simțit o durere in partea dreapta spate lângă plaman.
Când respiram puțin mai tare parca simteam ca ma apasă ceva, dar după vreo 2 zile mi-a trecut.
Ieri am întâmpinat o alta problema.
Am simțit o durere in partea stânga jos lângă rinichi.
Dar aceasta durere o am doar atunci când fac mișcări bruște sau când ma aplec.
Ce ar putea fi?
Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa mergi la medicul de familie, si acesta iti va da o trimitere la un specialist.

1 răspuns:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu cand am o problema de sanatate merg la medicul de familie.