| XxAndreiMasterxX a întrebat:

vreau sa va zic ca acum 15 min am avut usoare piscaturi aproape de intepaturi in coasta stanga pe lateral mai jos de sub brat am avut in sus acolo si jos ce poate fi precizez ca am mancat niste prajituri dulci. deci 1 intepatura era putin mai sus tot in coasta laterala stanga si a 2 jos tot in coasta stanga ce e posibil sa fie prajiturile prea dulci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RedGuy a răspuns:

Uneori lucruri ca astea se mai intampla asta nu inseamna ca ai ceva dar cel mai bine e sa mergi la medic, el iti poate spune ce ai, sunt dureri de picior care provin de la creier(doar un exemplu).