| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa zic de la inceput ca am 14 ani.
Am fost racit de curand si simt cateodata o senzatie intre nas si gat ca sa zic asa ca si cum as avea apa acolo. parca mi-ar intra apa in nas(simt de obicei dupa ce beau un lichid si nu se simte chiar asa de rau dar m-a cam speriat putin)
(vreau sa mai zic ca am facut niste analize si mi s-a depistat un microb in gat insa am luat niste antibiotice )
(Si vreau sa mai zic ca beau foarte multe lichide.)
Credeti ca e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Georgianageoooooooooooo a răspuns:

Tot ce ar trebui sa faci e sa mergi la un doctor(sau mai multi pentru a fi sigur)
Cel mai probabil se poate trata!