| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

De 3 zile ma simt obosit imi tremura uneori picioarele! Am fost racit am luat niste antibiotice! Nu prea am consumat lichide si nu prea am pofta de mancare! Posibil sa fie subglicemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Esti inca slabit de la raceala si antibiotice.
Da, trebuie sa bei cat mai multa apa pentru ca ai transpirat mult din cauza racelii si corpul tau e dehidratat si sa mananci mai mult.
Daca tot nu-ti revii, cu conditile zise mai sus, in 3-4 zile eu zic sa mergi la un control.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicul tau ce mai spune, cum se mai simte, viziteaza-l si tu putin, sa ii dai o semnatura prin registru pe anul 2017 big grin. Du-te direct la medicul de familie sau la spital cu cineva sau singur depinde de cati ani ai.

| KoA a răspuns:

Nu,ai anemie

| TheCMA a răspuns:

Du-te la doctor cel mai bine.