| andrey1412 a întrebat:

Salut,

Tusesc si imi curge nasul. Nu stiu daca sa stau acasa sau sa ma duc la scoala. totusi imi este si putin rau. Ma gandeam sa stau doar la teza de la romana.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anutatuca a răspuns:

E groasa rau daca azi ai teza la romana. Mai bine te duci azi la teza si ii spui la diriginte sau diriginta ca dupa teza pleci acasa. Eu am patit-o cu teza la romana in clasa 5 am avut varicela si nu m-am dus ca nu aveam voie sa ies din casa dar cand am venit la scoaa am dat teza intr-o alta clasa unde avea profa ore. Sper sa te descurci si sa te faci bine :*

| GIGI125342 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar spune-mi si mie cand ai teza de l-a romana dar luni

| Nițu_Adrian_2001 a răspuns:

Mai bine stai acasa sa nu te inbolnavesti

| loregaby a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa megi doar la teza la romana si te intorci dupa acasa