| TeddyPaul a întrebat:

Salut tuturor! Cum pot sa slabesc si eu la fata? Adica am obraji mari......As vrea sa mai slabesc din ei xDxDxD. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

O activitate fizica regulata in aer liber te-ar ajuta sa mai dai jos din kilograme, incepand cu fata. Intotdeauna fata slabeste prima. O jumatate de ora de alergare zilnica prin parc ar fi exact ce-ti trebuie.

| TeddyPaul explică (pentru Empathizer):

Nu sunt gras...

| Empathizer a răspuns (pentru TeddyPaul):

Esti masiv, nu gras. Se vad pe tine orele petrecute la sala. Dar iti trebuie si activitate in aer liber, daca vrei sa slabesti la fata. Efortul facut in spatii inchise, cu concentratie crescuta de CO2, afecteaza secretia de orexina/hipocretina, un hormon hipotalamic care regleaza somnul si apetitul.

| TeddyPaul explică (pentru Empathizer):

thinking buuun de maine alergat scrie pe mine...mwahahaha

4 răspunsuri:
| IonelaMV a răspuns:

Poti slabi la fata prin sport...bineinteles trebuie sa faci un mic efort:
Ex:
-Alergand
-Facand genoflexiuni...etc.
Aprox o jumatate de ora-o ora pe zi timp de...cel mult o luna! Sigur iti va da rezultate bune!
Succeswinking