| Anonymus3000 a întrebat:

Din cauza ca i-au medrol de foarte mult timp am fata rotunda, obraji mari si gusa. Cum as putea sa slabesc la fata? Ar trebuii sa ma duc la vreun doctor? daca da la ce fel de doctor? vreau neaparat sa slabesc la fata in scurt timp.

Ps: sunt baiat deci fara chesti legate de machiaj...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Redu sarea din alimentatie! Cei care iau Medrol retin mai usor apa in organism si fac edeme generalizate.