| Mongo a întrebat:

Salut tuturor. M-am lăsat de fumat de 3 zile și azi-noapte, mă uitam la un clip horror, m-am speriat urat și am uitat aproape TOT ce am făcut în ziua aceea, la fel și stările. Știu, vi se pare din filme SF așa ceva, dar nu-mi arde de caterincă. Imediat după sperietura, m-am simțit super aerian, aproape aiurit și am uitat aproape tot. O explicație mai detaliată la așa ceva, cred că toata asta a fost de la scăderea de nicotina din sânge așa din senin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai suferit de un scurt atac de panică.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde vine groaza?
Din activarea unor softuri din creier.
Nicotină după 3 zile nu mai aveai în sânge, dar sevrajul nu provoacă asemenea reacții.

| Dana2103 a răspuns:

Pai nu ai uitat chiar asa cum crezi. Ai retinut ca erau stari de rau. Da, sevrajul de la nicotina are astfel de manifestari. Nicotina e o toxica si rade memoria si tulbura dispozitia